Nancy SinatraI

Nancy Sandra Sinatra

6,4
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nancy Sinatra
Jorjan

to malo powiedziane piekna :) nie ma slow w moim slowniku, ktore mogly by okreslic ja na tyle ile jest ona dla mnie warta! :) ale jak spiewa z deanem martinem 'things' to poprostu wymiata filigranowa uroda az chyba sie w niej zakochalem... :)))))))) http://www.youtube.com/watch?v=tBU1okBsAuA&feature=related

tedi_

przepraszam za brak polskich fontow :)

Jorjan

Nie wiem, jak to się stało, ale zaczęło się chyba od obejrzenia kill billa. W ślad za nim był twisted nerve a potem soundtrack. No i wpadłem na bang bang i nie mogę sie od niej uwolnić. Przejrzałem kilka lub kilkanaście wersji i Nancy Sinatra jest the best. Wystarczy ta gitara i jej głos. Uwielbiam te klimaty. Oczywiście po dokładnym tłumaczeniu okazała się być mniej mroczna (a tak podejrzewałem ze względu na ilustrację filmową), ale zawód miłosny jest wystarczająco dobry. Genialna. Będę jej słuchał i słuchał. Nie wiem, kiedy mi się znudzi. Może się nauczę grać na gitarze, bo acapella to już nie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones