PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181503}
4,2 287
ocen
4,2 10 1 287
W oczekiwaniu na atak
powrót do forum filmu W oczekiwaniu na atak

Ujdzie

ocenił(a) film na 6

Całkiem przyzwoite creature feature z mitologicznym indiańskim demonem - jeśli zignorujemy mielizny fabularne, alogiczność fabuły i nudne postaci. Cerina Vincent w roli leśnika cierpiącego na traumę związaną z tragiczną śmiercią jej przyjaciółki w wypadku samochodowym, której przyjdzie się zmagać z żądnym krwi indiańskim demonem uwięzionym z jaskini gdzieś w leśnych ostępach. Podobał mi się make-up monstrum oraz lokalizacja przypominająca backwoods slashery a la "Tuż przed świtem" (1981) czy "The Final Terror" (1982). Druga połowa filmu obfituje także w sceny morderstw i rzezi. No i nie czarujmy się: biust Ceriny Vincent robi wrażenie. Dzięki niemu stała się jedną ze scream queens w XXI wieku. :-)

ocenił(a) film na 6
khanate

Tak sobie przeczytałem mój komentarz i powinno być 'uwolnionym' z jaskini. Niemożność edycji własnych postów po pewnym czasie uważam za kuriozum. Na IMDb można to robić... czemu nie tutaj?

ocenił(a) film na 6
khanate

no racja film jest ok :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones