filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2006
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Aviva Ahuvati
(2006)
Szaleństwa Adama
(2006)
nominacje
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Mroczne tajemnice
(2006)
Shalosh Ima'ot
(2006)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Assi Levy]
Assi Levy
jako Aviva Cohen w filmie
Aviva Ahuvati
(2006)
nominacje
Bar Belfer
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Ronit Yudkevitz
Szaleństwa Adama
(2006)
Anat Klausner
Zamrożone dni
(2005)
Gila Almagor
Związane ręce
(2006)
Najlepszy aktor
wygrane
[Assi Dayan]
Assi Dayan
jako Icek w filmie
Mroczne tajemnice
(2006)
nominacje
Dror Keren
Aviva Ahuvati
(2006)
Itay Tiran
Forgiveness
(2006)
Rami Heuberger
Michtavim Le America
(2006)
Tomer Steinhof
Szaleństwa Adama
(2006)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Rotem Abuhab]
Rotem Abuhab
jako Anita w filmie
Aviva Ahuvati
(2006)
nominacje
Rinat Matatov
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Evelyn Kaplun
Michtavim Le America
(2006)
Tess Hashiloni
Mroczne tajemnice
(2006)
Ayelet Zurer
Rak Klavim Ratzim Hofshi
(2006)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Tzahi Grad]
Tzahi Grad
jako Pesach w filmie
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
nominacje
Sasson Gabai
Aviva Ahuvati
(2006)
Yousef 'Joe' Sweid
Bańka mydlana
(2006)
Zohar Shtrauss
Mroczne tajemnice
(2006)
Alon Aboutboul
Rak Klavim Ratzim Hofshi
(2006)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Shemi Zarhin]
Shemi Zarhin
Aviva Ahuvati
(2006)
nominacje
Oded Davidoff
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Yuval Shafferman
Mroczne tajemnice
(2006)
Dina Zvi-Riklis
Shalosh Ima'ot
(2006)
Dror Shaul
Szaleństwa Adama
(2006)
Dan Wolman
Związane ręce
(2006)
Najlepsza muzyka
wygrane
Szaleństwa Adama
(2006)
Adi Renart
,
Tsoof Philosof
nominacje
Aviva Ahuvati
(2006)
Jonathan Bar-Giora
Bańka mydlana
(2006)
Ivri Lider
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Ran Shem-Tov
Shalosh Ima'ot
(2006)
Shmulik Neufeld
,
Ori Zakh
Najlepsza scenografia
wygrane
Szaleństwa Adama
(2006)
Avishay Avivi
nominacje
Aviva Ahuvati
(2006)
Ido Dolev
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Avishay Avivi
Melech Shel Kabzanim
(2007)
Avishay Avivi
Shalosh Ima'ot
(2006)
Eitan Levi
Najlepsze kostiumy
wygrane
Shalosh Ima'ot
(2006)
Rona Doron
nominacje
Aviva Ahuvati
(2006)
Inbal Shuki
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Hadas Raubicheck
Michtavim Le America
(2006)
Rona Doron
Szaleństwa Adama
(2006)
Rona Doron
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Shalosh Ima'ot
(2006)
Shai Goldman
nominacje
Aviva Ahuvati
(2006)
Itzik Portal
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Yaron Scharf
Melah Ha'arets
(2006)
David Gurfinkel
Zamrożone dni
(2005)
Ram Shweky
Najlepszy dźwięk
wygrane
Szaleństwa Adama
(2006)
Eli Yarkoni
,
Yoav Sarig
nominacje
Aviva Ahuvati
(2006)
Israel David
,
Aviv Aldema
,
Asher Milo
Bańka mydlana
(2006)
Gil Toren
,
Itai Elohev
,
Israel David
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Israel David
,
Aviv Aldema
,
David Lis
Shalosh Ima'ot
(2006)
Gil Toren
,
Israel David
,
Asher Milo
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Pamiątki
(2006)
nominacje
All Is Well by Me
(2005)
Klub cmentarny
(2006)
Papierowe laleczki
(2005)
Najlepszy montaż
wygrane
Aviva Ahuvati
(2006)
Einat Glaser-Zarhin
nominacje
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Ron Omer
Mroczne tajemnice
(2006)
Yosef Grunfeld
Shalosh Ima'ot
(2006)
Tova Asher
Najlepszy scenariusz
wygrane
Aviva Ahuvati
(2006)
Shemi Zarhin
nominacje
Kto ze mną pobiegnie
(2006)
Noah Stollman
Mroczne tajemnice
(2006)
Yuval Shafferman
Shalosh Ima'ot
(2006)
Alma Ganihar
,
Dina Zvi-Riklis
Szaleństwa Adama
(2006)
Dror Shaul
Wyróżnieni w roku 2006
Aviva Ahuvati
(
6/13
)
Szaleństwa Adama
(
4/9
)
Shalosh Ima'ot
(
2/9
)
Kto ze mną pobiegnie
(
1/12
)
Mroczne tajemnice
(
1/7
)
Pamiątki
(
1/1
)
Michtavim Le America
(
0/3
)
Bańka mydlana
(
0/3
)
Zamrożone dni
(
0/2
)
Rak Klavim Ratzim Hofshi
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.